הקשר בין קידום אתרים לחברת אחסון אתרים טובה

אם אתם מעוניינים להקים אתר כדי לקדם את העסק שלכם רצוי שתתחילו ברגל ימין וכדי להגדיל את סיכויי ההצלחה חשוב לבחור בחברת אחסון אתרים אשר מספקת שירותי אחסון אתרים ברמה גבוהה. ללא שירותי אחסון איכותיים עשוי האתר שלכם לעלות באיטיות או אפילו לקרוס – דבר שיגרום לגולשים אשר מהווים לקוחות פוטנציאליים לעזוב ולא לקבל מכם שירות. מנועי החיפוש אשר עוקבים אחר כמות הגולשים יבחינו כי אין גולשים באתר ולא ימקמו אותו בעמודים הראשונים של תוצאות החיפוש.
כיום, אין לאנשים רבים סבלנות ואם אתר אחר יציע את אותם שירותים ויעלה במהירות הם יבחרו בו, גם אם האתר שלכם מעוצב בצורה מרשימה ומכיל תמונות ותכנים איכותיים.

אז איך תשמרו על הגולשים שלכם?

כדי להוביל את האתר שלכם אל ההצלחה יהיה עליכם להקפיד על כמה פרטים מרכזיים – ראשית, יהיה עליכם לבחור בחברת אחסון אשר נמצאת בארץ שלכם – ובמקרה שלנו – ישראל, במידה והאתר שלכם מיועד עבור אתרים בינלאומיים מומלץ לבחור בחברת אחסון אמריקאית. ההתאמה תשפיע על מהירות עלייתו של האתר וככל שהאתר יעלה מהר יותר כך עשוי גוגל למקם אותו במקום גבוה יותר בתוצאות החיפוש.

כמו כן, חשוב לוודא כי האתר שלכם זמין. במידה ותבחרו חברת אחסון אתרים טובה יהיה האתר זמין בכ- 99% מהזמן. במידה ותבחרו בחברת אחסון פחות טובה עלול האתר שלא להיות זמין למשך זמן רב- דבר שיאכזב את הגולשים. כמו כן, התוכן יהיה פחות מעודכן ופחות דפים יסרקו (חשוב מאוד שכל הדפים יעברו סריקה) משום שמנוע החיפוש יתקשה לגשת לאתר. מעבר לזאת, יש לבחור בשפה שתהיה מובנת לקהל היעד של האתר.

נוסף על כך, רצוי לפנות אל חברות שמאפשרות ללקוחותיהם לקבל שירותי “אחסון לצורך קידום אתרים” – כךיהיה ניתן לקבל כמה כתובות IP שונות על חבילת ריסיילר – (בצורה זו כל אתר נמצא על חשבון שונה וקל לנהל אותו. מעבר לזאת השירות בטוח יותר), התוצאה של הדבר תהיה הפחתת סיכונים במידה ונקשר בין האתרים משום שהסיכוי שנקבל עונש על כך יקטן. במידה ועושים קישורים חשוב מאוד שלא להגזים. יש לציין כי חבילות ריסיילר עשויות לעלות יותר מחבילות רגילות.

פרט נוסף וחשוב יהיה לבחור בחברת אחסון אתרים אשר שייכת לחברה שנרשמה כחוק ולבדוק האם החברה מקצועית ובעל וותק ומוניטין. חשוב מאוד לקבל שירות מחברה שמעניקה תמיכה טכנית, בצורה זו יהיה ניתן לפתור כל תקלה במהירות. במידה והחברה אינה מספקת שירות מהיר עשויה התקלה לשבש את סדר היום ולפגוע בעבודה בצורה משמעותית, על כן רצוי לבחור בחברה שמספקת תמיכה במשך 24 שעות ביממה ובכל ימות השבוע ולברר כיצד ניתנת התמיכה – האם הסיוע מתבצע באמצעות טלפון, דואר אלקטרוני, צ’ט וכו’. כמובן שיש לבדוק האם התמיכה ניתנת בחינם או שיש לשלם עבורה תשלום נוסף.

פרט חשוב נוסף יהיה מחיר חבילת האחסון – חשוב מאוד שלא להסתכל על מחירה של החבילה מבלי לחשוב על גדילתו של האתר בהמשך הדרך, על כן, יש להיות אופטימיים ולאפשר לאתר לגדול – כלומר לספק לו את כמות המשאבים הדרושה. יש לציין כי אחסון אתרים בחברה בעלת מוניטין בחו”ל יהיה זול יותר מחברות אחסון בארץ.